Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50

Dlaczego Karpacz

Karpacz jest piękną miejscowością turystyczną z licznymi atrakcjami. Idealny wypoczynek mogą tu spędzić fani górskich wycieczek oraz zimowych aktywności, rodziny z dziećmi i wszyscy zakochani.

Niesamowity klimat miejscowości, cudowne górskie krajobrazy o każdej porze roku i bogactwo natury z roku na rok przyciąga do Karpacza nowych turystów, ale także te osoby, które nie miały ochoty w ogóle z Karpacza wyjeżdżać.

Liczne szlaki turystyczne są spełnieniem marzeń aktywnych gości, podobnie jak okoliczne kompleksy narciarskie zimą m.in: „Śnieżka” lub "Winterpool". Natomiast urok, cisza i spokój miejscowości spełnia potrzeby gości, którym zależy na tylko na wypoczynku i relaksie.

Karpacz to miejscowość przepełniona atrakcjami turystycznymi.

Karpacz stanowi także rewelacyjną bazę wypadową do pobliskich miejscowości turystycznych, jak:

  • Szklarska Poręba (Chata Walońska, Park Dinozaurów)
  • Kowary (Podziemna Trasa Turystyczna Sztolnie Kowary w Kopalni Liczyrzepa, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Dom Kata)
  • Mala Upa wioska po czeskiej stronie Karkonoszy (kompleks narciarski SKiMU)
  • Jelenia Góra (Ratusz i rynek, Brama Wojanowska i baszta Wojanowska, Teatr im. C. K. Norwida, kościół Podwyższenia Krzyża Św.)
  • Mysłakowice (zespół pałacowy, z pierwszej poł. XIX w. : pałac Hohenzollernów z końca XVIII wieku park)
  • Kamienna Góra (zabytkowe podziemia i sztolnia – trasa turystyczna "Projekt Arado. Zaginione laboratorium Hitlera" , mauzoleum ku czci zamordowanych więźniów i jeńców wojennych w filii obozu koncentracyjnego Gross-Rosen oraz w obozach jenieckich na Górze Kościelnej)

W Karpaczu można odpocząć i wyciszyć się podczas górskich wędrówek lub spokojnych spacerów lub spędzać czas bardzo aktywnie – w zależności od preferencji.

Wypożyczalnia hotelowa oferuje Państwu rowery oraz kije Nordic Walking, a po dniu pełnym wrażeń polecamy piknik na świeżym powietrzu lub wieczorne spotkanie przy grillu.

Adres

Telefon

Kontakt

recepcja@2potoki.pl

Lokalizacja