Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50

Sale konferencyjne w Karpaczu

Dwa Potoki Natural Resort Karpacz udostępniają na potrzeby spotkań biznesowych, konferencji, seminariów, sympozjów, wystaw dwie sale konferencyjne z niezbędnym wyposażeniem, duża sala – ok. 100 osób, mała sala – ok. 20 osób. Na wyposażenie sal konferencyjnych składa się: rzutnik multimedialny, ekran, tablice typu flipchart, mikrofony bezprzewodowe i przenośny ekran. Zapewniamy również dostęp do internetu bezprzewodowego.

Do dyspozycji naszych gości biznesowych oddajemy również ok.100 pokoi hotelowych i salę restauracyjną, która może pomieścić 180 osób. Nasz parking jest w stanie pomieścić do 90 samochodów osobowych. Grupom biznesowym polecamy również skorzystaine z naszej zadaszonej chaty grillowej na ok. 60 miejsc oraz kamiennego kręgu (tajemniczego) w lesie świerkowym, którego położenie sprawia, że wieczorne śpiewy przy ognisku nie przedostają się poza szum potoków.

Oferujemy doradztwo w zakresie organizacji spotkań i dopasowania oferty do Państwa oczekiwań i możliwości. Zapewniamy rownież pomoc w organizacji imprez towarzyszących (eventy, imprezy tematyczne indoor oraz outdoor, kolacje bankiety, biesiady, kuligi, ogniska) oraz innych atrakcji dodatkowych.

Adres

Telefon

Kontakt

recepcja@2potoki.pl

Lokalizacja