Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50

SPA & Wellness

Jesteśmy ukierunkowani na stworzenie Państwu możliwości pełnego wypoczynku, wspaniałej atmosfery i niezapomnianych wrażeń. Przygotowaliśmy dla Państwa miejsce, w którym można oderwać się od rzeczywistości.

Strefa SPA w naszym obiekcie to duży wybór zabiegów na twarz i ciało, wspaniale relaksujące masaże. Pięć gabinetów, które przygotowaliśmy dla Państwa oraz wysoko wykwalifikowany personel sprawią, że poczujecie się u nas zadbani, zrelaksowani i wyciszeni a specjalistyczne zabiegi, indywidualnie dobrane, zapewnią Waszej skórze nawilżenie, odżywienie i dopieszczenie w każdym calu. Ponadto muzyka relaksacyjna, atrakcyjne wnętrza i niezwykły klimat sprawią, że będziecie chcieli zostać jak najdłużej.

W ramach wieczornego relaksu polecamy strefę basenową, w której można skorzystać z relaksującym kąpieli z hydromasażem ( m.in. mlecznych lub piwnych), wygrzać zmęczone ciało w każdej z 3 rodzajów saun oraz popływać w kameralnym, rekreacyjnym basenie ze szlachetnej stali nierdzewnej.

Spragnionym relaksu w gronie rodziny lub znajomych polecamy skorzystanie z jednej z dwóch obszernych, czteroosobowych wanien jacuzzi.

To jedyne takie miejsce w Karpaczu zapewniające Państwu cenne chwile wyciszenia, dzięki którym w pełni zregenerujecie siły witalne.

Serdecznie polecamy Państwu naszą strefę SPA & Wellness.

Adres

Telefon

Kontakt

recepcja@2potoki.pl

Lokalizacja