Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50

Dwa Potoki Miejsce Przyjazne Dzieciom

Uśmiech dziecka jest najważniejszy dla każdego rodzica. Dwa Potoki Resort & SPA przygotowały specjalne miejsca, w których nie będzie on schodził z małych twarzy! Nuda u nas nie grozi!
Leśny plac zabaw.
Dwa Potoki Resort & SPA dla najmłodszych Gości przygotował Leśny Plac Zabaw. Pięknie usytuowany, pośród zieleni drzew i szumu potoków, zapewni każdemu dziecku wiele atrakcji. Wspinaczka? Czemu nie, specjalnie przygotowana, mała ścianka jest idealna dla młodych alpinistów. Do tego domek ze zjeżdżalnią i huśtawką rodzinną. Wszystko wykonane z bezpiecznego drewna. Dla maluszków przygotowano mini zjeżdżalnie oraz dużą, zadaszoną piaskownicę z pełny wyposażeniem do robienia babek w kształcie zwierzątek i zamków z piasku. Maluchy z duszą artystyczną mogą malować obrazy kredą na tablicy zawieszonej w piaskownic. Po górskiej wycieczce dzieci mają jeszcze energię? Zapraszamy na nasze trampoliny! W Leśnym Placu czekają dwie duże trampoliny, na których można poćwiczyć podniebne akrobacje. Leśny Plac Zabaw to również świetne miejsce do zabaw dla całej rodziny. Wspólna gra w Twistera dostarczy wiele radości. Nasz Twister pobudza również kreatywność, gdyż komendy wydają osoby, co uatrakcyjni zabawę. Może dać możliwość wykazania się dorosłym w gimnastyce? Jeśli nie Twister, to może klasy? Któż z dorosłych nie pamięta tej gry podwórkowej! Kolorowe kwadraty poukładane w odpowiedni wzór można dowolnie numerować za pomocą kredy. Gdy dzieci się bawią w Leśnym Placu Zabaw, rodzice mogą je obserwować a zarazem odpocząć na hamakach lub leżakach rozłożonych wokół placu. Mogą odpocząć z książka lub spokojnie wypić kawę.
Sala zabaw.
Pogoda nie dopisała? „Podczas deszczu, dzieci się nudzą”, to prawda, ale nie w Dwóch Potokach! Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy salę zabaw z grami planszowymi, klockami, puzzlami, lalkami oraz samochodzikami. W Sali zabaw jest również duża tablica oraz przybory do tworzenia niezapomnianych prac plastyczny. Rodzice mogą również poczytać ulubione bajki swoim pociechom. W Bawialni można również obejrzeć na ekranie dobranockę. W naszej kolekcji znajdują się m.in. Smerfy, ponadczasowa Kraina Lodu oraz przygody sympatycznej papugi, czyli RIO. Płyty są do wypożyczenia w Recepcji obiektu.
Sala klubowa.
Obawiasz się, że starsze dzieci będą się nudzić? Niepotrzebnie! Z myślą o nastolatkach przygotowaliśmy specjalnie miejsce gdzie wraz z rodzicami lub też samemu spędzą miło czas. Sala klubowa jest otwarta cała dobę, dostęp do niej jest bezpłatny. Rozegranie meczu w ping-ponga lub partyjki bilarda uatrakcyjni każdy wieczór. A może mały mundial? Dlaczego nie! W Sali klubowej czekają również piłkarzyki. Amatorów gier usatysfakcjonuje możliwość gry na PlayStation i Xbox.
Basen.
W naszej strefie Wellnes, mamy specjalnie przygotowany brodzik dla najmłodszych gości. Jest on bezpieczny i odgrodzony od dużego basenu. Dzieci mogą przebywać w strefie basenowej jedynie pod opieką rodziców.
Hulajnogi, sanki.
Dwa Potoki Resort & SPA w sezon letnim zadbały o możliwość ruchu dla swoich najmłodszych Gości. W Recepcji można bezpłatnie wypożyczyć hulajnogę dla dziecka. Natomiast w sezonie zimowym, skorzystać z hotelowych sanek lub ślizgaczy. Wypożyczenie jest bezpłatne.
Animacje dla dzieci.
Podczas wakacji, ferii zimowych, świąt, w Dwóch Potokach są organizowane tematyczne animacje dla dzieci. U nas można opłynąć potoki z Czarnobrodym, zwiedzając magiczne wyspy. Przeżyć niezapomnianą przygodę z Elzą i jej wiernym bałwanem lub zwiedzić stumilowy las z Kubusiem Puchatkiem, pobrykać z tygrysem. Sprawdzić swoje umiejętności sportowe w różnych dyscyplinach np. w przeciąganiu liny, skoku w worku lub slalomie z piłką. Informacje o animacjach są zamieszczone w pakietach na naszej stronie internetowej.

Dwa Potoki Resort & SPA są obiektem rodzinnym, dlatego też na potrzeby naszych najmłodszych gości udostępniamy również:

  • Łóżeczko z materacem i pościelą dla małego dziecka.
  • Dodatkowe poduszki i koce dla dzieci.
  • Czajnik do zagotowania wody.
  • Plastikowe sztućce i naczynia dla dzieci.
  • Krzesełka do karmienia.
  • Wanienki do kąpieli niemowląt.
  • Maty do przewijania.
  • Książeczki dla dzieci.
  • Aktualne telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, ginekologa oraz pielęgniarki, kontakt do najbliższej apteki.
  • Informacja o atrakcjach dla rodzin z dziećmi w okolicach hotelu.

Adres

Telefon

Kontakt

recepcja@2potoki.pl

Lokalizacja