Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50

Dwa Potoki Miejsce Przyjazne Dzieciom

Uśmiech dziecka jest najważniejszy dla każdego rodzica. Dwa Potoki Resort & SPA przygotowały specjalne miejsca, w których nie będzie on schodził z małych twarzy! Nuda u nas nie grozi!
Leśny plac zabaw.
Dwa Potoki Resort & SPA dla najmłodszych Gości przygotował Leśny Plac Zabaw. Pięknie usytuowany, pośród zieleni drzew i szumu potoków, zapewni każdemu dziecku wiele atrakcji. Wspinaczka? Czemu nie, specjalnie przygotowana, mała ścianka jest idealna dla młodych alpinistów. Do tego domek ze zjeżdżalnią i huśtawką rodzinną. Wszystko wykonane z bezpiecznego drewna. Dla maluszków przygotowano mini zjeżdżalnie oraz dużą, zadaszoną piaskownicę z pełny wyposażeniem do robienia babek w kształcie zwierzątek i zamków z piasku. Maluchy z duszą artystyczną mogą malować obrazy kredą na tablicy zawieszonej w piaskownic. Po górskiej wycieczce dzieci mają jeszcze energię? Zapraszamy na nasze trampoliny! Na Leśnym Placu czekają dwie duże trampoliny, na których można poćwiczyć podniebne akrobacje. To również świetne miejsce do zabaw dla całej rodziny. Wspólna gra w Twistera dostarczy wiele radości. Nasz Twister pobudza również kreatywność, gdyż komendy wydają osoby, co uatrakcyjni zabawę. Może dać możliwość wykazania się dorosłym w gimnastyce? Jeśli nie Twister, to może klasy? Któż z nas nie pamięta tej gry podwórkowej! Kolorowe kwadraty poukładane w odpowiedni wzór można dowolnie numerować za pomocą kredy. Gdy dzieci się bawią na Leśnym Placu Zabaw, rodzice mogą je obserwować a zarazem odpocząć na hamakach lub leżakach rozłożonych wokół placu czytając książkę lub spokojnie pijąc kawę.
Sala zabaw.
Pogoda nie dopisała? „Podczas deszczu, dzieci się nudzą”, to prawda, ale nie w Dwóch Potokach! Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy salę zabaw z grami planszowymi, klockami, puzzlami, lalkami oraz samochodzikami. W Sali zabaw jest także duża tablica oraz przybory do tworzenia niezapomnianych prac plastyczny. W bawialni można również obejrzeć dobranockę na dużym ekranie. W naszej kolekcji znajdują się m.in. Smerfy, ponadczasowa Kraina Lodu oraz przygody sympatycznej papugi, czyli RIO. Płyty są do wypożyczenia w Recepcji obiektu.
Sala klubowa.
Obawiasz się, że starsze dzieci będą się nudzić? Niepotrzebnie! Z myślą o nastolatkach przygotowaliśmy specjalnie miejsce gdzie wraz z rodzicami lub też samemu spędzą miło czas. Sala klubowa jest otwarta cała dobę, dostęp do niej jest bezpłatny. Rozegranie meczu w ping-ponga lub partyjki bilarda uatrakcyjni każdy wieczór. A może mały mundial? Dlaczego nie! W Sali klubowej czekają również piłkarzyki. Amatorów gier usatysfakcjonuje możliwość gry na PlayStation i Xbox.
Basen.
W naszej strefie Wellnes, mamy specjalnie przygotowany brodzik dla najmłodszych gości. Jest on bezpieczny i odgrodzony od dużego basenu. Dzieci mogą przebywać w strefie basenowej jedynie pod opieką rodziców.
Hulajnogi, sanki.
Dwa Potoki Resort & SPA w sezon letnim zadbały o możliwość ruchu dla swoich najmłodszych Gości. W Recepcji można bezpłatnie wypożyczyć hulajnogę dla dziecka. Natomiast w sezonie zimowym, skorzystać z hotelowych sanek lub ślizgaczy. Wypożyczenie jest bezpłatne.
Animacje dla dzieci.
Podczas wakacji, ferii zimowych, świąt, w Dwóch Potokach są organizowane tematyczne animacje dla dzieci. U nas można opłynąć potoki z Czarnobrodym, zwiedzając magiczne wyspy, przeżyć niezapomnianą przygodę z Elzą i jej wiernym bałwanem, zwiedzić stumilowy las z Kubusiem Puchatkiem lub pobrykać z tygrysem. Sprawdzić swoje umiejętności sportowe w różnych dyscyplinach np. w przeciąganiu liny, skoku w worku lub slalomie z piłką. Informacje o animacjach są zamieszczone w pakietach na naszej stronie internetowej.

Dwa Potoki Resort & SPA są obiektem rodzinnym, dlatego też na potrzeby naszych najmłodszych gości udostępniamy również:

  • Łóżeczko z materacem i pościelą dla małego dziecka.
  • Dodatkowe poduszki i koce dla dzieci.
  • Czajnik do zagotowania wody.
  • Plastikowe sztućce i naczynia dla dzieci.
  • Krzesełka do karmienia.
  • Wanienki do kąpieli niemowląt.
  • Maty do przewijania.
  • Książeczki dla dzieci.
  • Aktualne telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, ginekologa oraz pielęgniarki, kontakt do najbliższej apteki.
  • Informacja o atrakcjach dla rodzin z dziećmi w okolicach hotelu.

Adres

Telefon

Kontakt

recepcja@2potoki.pl

Lokalizacja