Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50

Sala klubowa i wypożyczalnia rowerów

Nasz klub w Karpaczu to nie tylko przestronna sala, ale i wspaniałe miejsce do spotkań i dobrej zabawy w gronie przyjaciół.  Znajdą w niej Państwo m.in.:
Bilard
Spędzą Państwo przyjemny czas grając w bilard ze znajomymi. Ważnym elementem tej gry jest precyzja i skupienie, w czym sprzyja atmosfera naszego lokalu. Zapraszamy Państwa na relaks w Karpaczu, przy naszych stołach bilardowych.
Tenis stołowy
Zachęcamy do skorzystania z możliwości gry w tenisa stołowego. Ta bardzo szybka gra wymaga od zawodników energicznych ruchów i reakcji. Stoły do tenisa w naszym hotelu pomogą Państwu podszkolić technikę podczas urlopu w górach.
Piłkarzyki
To gra zręcznościowa dla dwóch - czterech osób. Gra w piłkarzyki to rozrywka dla wszystkich kategorii wiekowych – zabawa dla dzieci, jak i dorosłych.
W naszej sali znajdą Państwo również takie gry jak PlayStation czy Xbox, a także szachy. Najlepsza rozrywka w Karpaczu tylko w Dwóch Potokach.

Jeśli pogoda w Karpaczu dopisuje, idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu przy okazji pobytu w Dwóch Potokach jest wycieczka rowerowa po okolicy. Dzięki takiej formie spędzania wolnego czasu w górach, zobaczą Państwo piękno Karkonoskich lasów, a niesamowite widoki zapewnią niezapomniane wspomnienia. W cenie noclegu do Państwa dyspozycji oddajemy rowery górskie. Dzięki naszej wypożyczalni rowerów w Karpaczu, będą mogli Państwo poznać Karkonosze na rowerze. Karpacz zawsze górą!


Adres

Telefon

Kontakt

recepcja@2potoki.pl

Lokalizacja