Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50

Cennik standardowy noclegów 2018

ILOŚĆ DÓB
BB
HB
STYCZEŃ, LUTY,CZERWIEC,LIPIEC, SIERPIEŃ, WRZESIEŃ
Pokój 2os.
180 zł
osoba/doba
230 zł
osoba/doba
Pokój rodzinny min. 4 os.
220 zł
osoba/doba
265 zł
osoba/doba
Pokój LUX dla 2 os.
280 zł
osoba/doba
330 zł
osoba/doba
Pokój DE LUX dla 2 os.
300 zł
osoba/doba
450 zł
osoba/doba
Pokój 1 os.
250 zł
osoba/doba
295 zł
osoba/doba

Przy pobycie (minimum 2 noclegi) otrzymują Państwo kartę rabatową na kolejne odwiedziny w Dwóch Potokach.

Z przyjemnością będziemy gościć Państwa w naszym wyjątkowym obiekcie w zaciszu świerkowego lasu, szumu górskich potoków i otoczeniu wspaniałych krajobrazów Karkonoszy. Państwa zadowolenie i satysfakcją są dla nas najważniejsze, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa potrzeby.

W ramach Pobytów Standardowych do Państwa dyspozycji oddajemy:

 • Korzystanie z kameralnego basenu
 • Korzystanie z kompleksu saun - fińska, combi oraz infrared
 • Kąpiele w wannie jacuzzi
 • Salę Fitness – w pełni wyposażona sala do ćwiczeń
 • Salę Klubową – rekreacja w pełnym wymiarze (bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, PlayStation)
 • Pokój Zabaw dla naszych najmłodszych gości
 • Bezpłatny parking na terenie obiektu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi w całym obiekcie

Polecamy także:

 • Korzystanie ze strefy SPA & Wellness
 • Korzystanie z okolicznych atrakcji turystycznych
 • Aktywny wypoczynek na szlakach górskich lub wyciągach narciarskich

Z przyjemnością pomożemy Państwu zorganizować czas wolny.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00 a kończy o 11.00 w dniu wyjazdu.

Zwierzęta domowe są akceptowane (szczegóły należy ustalić podczas rezerwacji z hotelową recepcją).

Regulamin obiektu

Regulamin
§ 1 PRZEDMIOT REGULAMINU
 1. Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie obiektu Dwa Potoki
  Hotels & Spa
  i jest integralną częścią umowy, do zawarcia której dochodzi poprzez podpisanie karty meldunkowej, jak również przez dokonanie rezerwacji oraz zapłatę zadatku lub całej należności za pobyt. Dokonując ww. czynności Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.
 2. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie Dwa Potoki Hotels & Spa
 3. Regulamin jest dostępny do wglądu w recepcji Dwa Potoki Hotels & Spa, w każdym pokoju, a także na stronie www.2potoki.pl
§ 2 DOBA HOTELOWA
 1. Pokoje wynajmowane są na doby hotelowe.
 2. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 11:00 dnia następnego.
 3. Prośbę o przedłużenie doby hotelowej Gość powinien zgłosić w recepcji dzień przed dniem zakończenia pobytu, do godziny 11.00 w Recepcji. Dwa Potoki Hotels & Spa może nie uwzględnić życzenia przedłużenia pobytu w przypadku wykorzystania wszystkich miejsc noclegowych lub w przypadku Gości, którzy nie przestrzegają obowiązującego regulaminu.
 4. Obiekt zastrzega sobie prawo do odmowy przedłużenia pobytu Gościa w przypadku nie dokonania wcześniej pełnej płatności za dotychczasowy pobyt.

§ 3 REZERWACJA
 1. Rezerwacja nosi miano gwarantowanej, jeżeli zostanie dokonana przedpłata zadatku w wysokości 50% wartości pobytu w wyznaczonym terminie. Brak wpłaty skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 2. Niniejszy regulamin dotyczy rezerwacji oraz płatności pobytu w Dwóch Potokach Hotels & SPA w Karpaczu, przy ul. Polna 5.
 3. Rezerwacji pobytu, Gość może dokonać: telefonicznie, e-mailem, faxem lub on-line przez stronę www.2potoki.pl.
 4. Osoba dokonująca rezerwacji jest zobowiązana do podania prawidłowych danych: imię i nazwisko, nr telefonu, e-mail, rodzaj rezerwowanego pokoju, ilość osób oraz termin pobytu, jeżeli wśród Gości będą dzieci, ich wiek.
 5. Osoba rezerwująca, po dokonaniu rezerwacji otrzyma pisemne wstępne potwierdzenie rezerwacji za pomocą poczty e-mail, które obejmuje: termin pobytu, rodzaj pokoju, ilość osób, cenę oraz informację o terminie i wysokości wpłaty zadatku.
 6. Gość ma prawo do jednorazowego przesunięcia terminu pobytu w ramach uiszczonego zadatku. ( za wyjątkiem Świat oraz Długich weekendów)
 7. W przypadku trwającego już pobytu, z przyczyn niezależnych od obiektu, Gość ponosi koszty całości zarezerwowanego wcześniej terminu.
 8. W trakcie dokonywania rezerwacji Osoba rezerwująca wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji.
 9. Po wpłacie zadatku Osoba rezerwująca otrzyma e-mailem potwierdzenie rezerwacji.
 10. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza zapoznanie się i zaakceptowanie w/w. warunków rezerwacji i anulacji rezerwacji przez Osobę rezerwującą.
 11. Dwa Potoki Hotels & SPA oferuje również sprzedaż Voucherów prezentowych.
 12. Voucher jest ważny 3 miesiące od jego zakupu.
 13. Wykorzystanie Voucheru następuje po uprzednim kontakcie z recepcja i ustaleniu terminu. Obowiązuje, za wyjątkiem Świąt, Długich Weekendów i terminów zastrzeżonych przez obiekt.
 14. Wykupując Voucher Gość jest zobowiązany do wpłaty całości kwoty.
§4 POBYT
 1. Podstawą do zameldowania Gościa jest wypełnienie karty wynajmu pokoju zgodnie z dokumentu tożsamości oraz jej podpisanie. 
 2. Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami nie płacą za pobyt.
 3. Zwierzęta są akceptowane. Za ich pobyt pobierana jest dodatkowa opłata.
 4. Dodatkowe usługi typu gastronomia, zabiegi Spa mogą być rozliczane w formie „kredytu hotelowego”, czyli dopisywane do rachunku Gościa w trakcie jego pobytu i za jego osobistym potwierdzeniem w formie własnoręcznego, czytelnego podpisu.
 5. Gość Dwa Potoki Hotels & Spa nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę za pobyt.
 6. Osoby niezameldowane mogą gościnnie przebywać w pokoju hotelowym od godziny 7:00 do godziny 22:00.
 7. Recepcja Dwa Potoki Hotels & Spa może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, w szczególności poprzez wyrządzeniu szkody na mieniu Dwa Potoki Hotels & Spa lub mieniu Gości, szkody na osobie Gościa, pracownika lub innych osobach przebywających w obiekcie.
 8. W niektórych przypadkach Dwa Potoki Hotels & Spa zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty z góry za pobyt. 
 9. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w trakcie trwania doby hotelowej, Dwa Potoki Hotels & Spa nie zwraca opłaty za daną dobę hotelową.
   
§ 4 USŁUGI
 1. Obiekt świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem.
 2. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o niezwłoczne ich zgłaszanie do recepcji, co umożliwi dyrekcji poprawę standardu świadczonych usług.
 3. Dwa Potoki Hotels & Spa ma obowiązek zapewnić Gościom:
  – warunki do pełnego i nieskrępowanego wypoczynku,
  – bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania w tajemnicy informacji o Gościu,
  – profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie wszystkich świadczonych usług.
  – sprzątanie, wymiana ręczników, oraz kosmetyków w pokoju odbywa się na życzenie Gościa.
– wykonywanie niezbędnych napraw urządzeń podczas nieobecności Gościa, a w jego obecności tylko wówczas, gdy wyrazi takie życzenie.
 1. Dodatkowo na życzenie Gościa, świadczy się nieodpłatnie następujące usługi:
  – udzielanie informacji związanych z pobytem i podróżą,
  – przechowanie bagażu Gościa,
  – zamawianie taksówki,
– budzenie o wyznaczonej godzinie.
§ 5 ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOŚCI
 1. Dzieci poniżej 12. roku życia powinny znajdować się na terenie obiektu pod stałym nadzorem opiekunów prawnych. Opiekunowie prawni ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody powstałe w wyniku działania dzieci.
 2. Gość hotelowy ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych i otoczenia obiektu, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Obiekt zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa hotelowego za szkody powstałe z jego winy (zweryfikowane podczas pobytu w obiekcie) poprzez doliczenie kosztów naprawy do rachunku.
 3. Gość hotelowy ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych i otoczenia obiektu, powstałe z winy zwierzęcia, którego jest właścicielem. Obiekt zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa hotelowego za powstałe szkody (zweryfikowane podczas pobytu w obiekcie) poprzez doliczenie kosztów naprawy do rachunku.
 4. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu, Dwa Potoki Hotels & Spa może odmówić świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka jest zobowiązana do niezwłocznego zastosowania się do żądań Recepcji, uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia, do zapłaty za ewentualne zniszczenia oraz do opuszczenia terenu obiektu.
 5. Jeśli gość pod wpływem alkoholu i / lub środków odurzających zakłóca spokojny pobyt gości lub funkcjonowanie hotelu, może zostać z niego usunięty. Recepcja ma pełne prawo do podjęcia wszelkich działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa pozostałym Gościom.
 6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju.
 7. Każdorazowo Gość opuszczający pokój, ze względów bezpieczeństwa, powinien wyłączyć telewizor, zgasić światło, zakręcić krany oraz zamknąć drzwi.
 8. Recepcji hotelowej przysługuje ustawowe prawo zastawu na rzeczach wniesionych przez Gościa do Dwa Potoki Hotels & Spa w przypadku opóźnienia z uregulowaniem płatności za pobyt lub nieuregulowaniem należności za świadczone usługi. 

§ 6 ODPOWIEDZIALNOŚĆ Dwa Potoki Hotels & SPA
 1. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z jego usług.
 2. Gość powinien zawiadomić Recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 3. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, przedmiotów w nim pozostawionych oraz żywych zwierząt, niezależnie od tego, czy pojazdy te zostały zaparkowane na parkingu hotelowym czy poza jego terenem.

§ 7 ZWROT RZECZY POZOSTAWIONYCH
 1. Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w pokoju hotelowym przez wyjeżdżającego Gościa, będą odesłane (na wniosek Gościa) na wskazany adres, na jego koszt.
 2. W przypadku nie otrzymania od Gościa dyspozycji odesłania pozostawionych rzeczy, powyższe przedmioty zostaną przechowane przez okres trzech miesięcy, a po upływie tego okresu przedmioty te przejdą na własność Dwa Potoki Hotels & Spa.
§ 8 CISZA NOCNA
Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 6:00.

§ 9 REKLAMACJE
 1. Goście mają prawo do składania reklamacji w przypadku zauważenia uchybień w jakości świadczonych usług.
 2. Wszelkie reklamacje przyjmuje recepcja.
 3. Reklamacja powinna być złożona niezwłocznie po zauważeniu uchybień w standardzie świadczonych usług.

§ 10 POSTANOWIENIA DODATKOWE
 1. W obiekcie i jego bezpośrednim otoczeniu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu poza wyznaczonymi miejscami, przeznaczonymi do tego celu. W razie naruszenia zakazu zostaną Państwo obciążeni kosztami odświeżenia pokoju i ewentualnych interwencji służb publicznych.
 2. W pokojach nie można przechowywać ładunków niebezpiecznych – broni i amunicji, materiałów łatwopalnych, wybuchowych i iluminacyjnych.
 3. Gość wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) przez Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji pobytu Gościa, oraz korzystania przez Gościa z pozostałych świadczonych usług Gość ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich korygowania.
 4. Administratorem danych osobowych jest: LOGO-LIFT al. Kraśnicka 109, 20-718 Lublin NIP:712-006-26-68 REGON:430309747.
 5. Zakazuje się prowadzenia na terenie obiektu akwizycji i sprzedaży obnośnej.
 6. Zabrania się chodzenia w butach narciarskich po obiekcie.
 7. Zabrania się nadmiernego hałasowania, powodowania nieprzyjemnych zapachów, ani innych rzeczy, które przeszkadzają, szkodzą czy irytują pozostałych Gości Dwa Potoki Hotels & Spa.
 8. Gościom nie wolno dokonywać jakichkolwiek zmian w pokojach i ich wyposażeniu, poza nieznacznym przestawianiem mebli i wyposażenia, nie naruszającym ich funkcjonalność i bezpieczeństwa korzystania.
 9. Zasady korzystania ze strefy SPA określone są regulaminem dostępnym w strefie SPA.
 10. Zasady korzystania z wypożyczalni sprzętu sportowo-rekreacyjnego określone są odrębnym regulaminem (dostępny w Sali Klubowej).
Dyrekcja Dwa Potoki Resort & Spa.

Adres

Telefon

Kontakt

recepcja@2potoki.pl

Lokalizacja