Hotels Dwa Potoki, Polna 5, 58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50

Sale konferencyjne w Karpaczu

Dwa Potoki Natural Resort Karpacz udostępniają na potrzeby spotkań biznesowych, konferencji, seminariów, sympozjów oraz wystaw dwie, bardzo dobrze wyposażone sale konferencyjne (duża sala – ok. 100 osób, mała sala – ok. 20 osób). W obu salach konferencyjnych znajduje się rzutnik multimedialny, tablice typu flipchart, mikrofony bezprzewodowe i przenośny ekran. Zapewniamy również dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Do dyspozycji naszych gości biznesowych oddajemy również ok. 100 pokoi hotelowych oraz salę restauracyjną na 180 osób. Nasz parking jest w stanie pomieścić do 90 samochodów osobowych. Grupom biznesowym polecamy również skorzystanie z zadaszonej chaty grillowej na ok. 60 miejsc oraz kamiennego, tajemniczego kręgu w świerkowym lesie, którego położenie sprawia, że wieczorne śpiewy przy ognisku nie przedostają się poza szum potoków.

Służymy radą w zakresie organizacji spotkań i dostosowania oferty do Państwa oczekiwań i możliwości. Zapewniamy również pomoc w organizacji imprez towarzyszących (eventy, imprezy tematyczne indoor oraz outdoor, kolacje bankiety, biesiady, kuligi i ogniska) oraz innych, dodatkowych atrakcji.

Adres

Telefon

Kontakt

recepcja@2potoki.pl

Lokalizacja