Miejsce
Przyjazne Dzieciom

HOTEL
Przyjazny Rodzinie

Dwa Potoki Resort & SPA jest obiektem przystosowanym do potrzeb młodszych Gości. Pogoda nie dopisała? Nie będziecie się nudzić.
Uśmiech dziecka jest najważniejszy dla każdego rodzica. Przygotowaliśmy specjalne miejsca, w których nie będzie on schodził z małych twarzy! Nuda u nas nie grozi!

LEŚNY
Plac zabaw

Pięknie usytuowany, pośród zieleni drzew i szumu potoków, zapewni każdemu dziecku wiele atrakcji. Wspinaczka? Czemu nie, specjalnie przygotowana, mała ścianka jest idealna dla młodych alpinistów. Do tego domek ze zjeżdżalnią i huśtawką rodzinną. Wszystko wykonane z bezpiecznego drewna. Dla maluszków przygotowano mini zjeżdżalnie oraz dużą, zadaszoną piaskownicę z pełny wyposażeniem do robienia babek w kształcie zwierzątek i zamków z piasku. Maluchy z duszą artystyczną mogą malować obrazy kredą na tablicy zawieszonej w piaskownic. Na Leśnym Placu czekają też dwie duże trampoliny, na których można poćwiczyć podniebne akrobacje. Wspólna gra w Twistera dostarczy wiele radości. Jeśli nie Twister, to może klasy? Kolorowe kwadraty poukładane w odpowiedni wzór można dowolnie numerować za pomocą kredy. Gdy dzieci się bawią na Leśnym Placu Zabaw, rodzice mogą je obserwować a zarazem odpocząć na hamakach lub leżakach.

BAWIALNIA
Sala zabaw

Pogoda nie dopisała? „Podczas deszczu, dzieci się nudzą”, to prawda, ale nie w Dwóch Potokach! Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy salę zabaw z grami planszowymi, klockami, puzzlami, lalkami oraz samochodzikami. W Sali zabaw jest także duża tablica oraz przybory do tworzenia niezapomnianych prac plastyczny. W bawialni można również obejrzeć dobranockę na dużym ekranie. W naszej kolekcji znajdują się m.in. Smerfy, ponadczasowa Kraina Lodu oraz przygody sympatycznej papugi, czyli RIO. Płyty są do wypożyczenia w Recepcji obiektu.

Sala klubowa|bowling.png
GRY I ROZRYWKA
Sala klubowa

Obawiasz się, że starsze dzieci będą się nudzić? Niepotrzebnie! Z myślą o nastolatkach przygotowaliśmy specjalnie miejsce gdzie wraz z rodzicami lub też samemu spędzą miło czas. Sala klubowa jest otwarta cała dobę, dostęp do niej jest bezpłatny. Rozegranie meczu w ping-ponga lub partyjki bilarda uatrakcyjni każdy wieczór. A może mały mundial? Dlaczego nie! W Sali klubowej czekają również piłkarzyki. Amatorów gier usatysfakcjonuje możliwość gry na PlayStation i Xbox.

BEZPIECZNY
Basen

W naszej strefie Wellnes, mamy specjalnie przygotowany brodzik dla najmłodszych gości. Jest on bezpieczny i odgrodzony od dużego basenu.

Dzieci mogą przebywać w strefie basenowej jedynie pod opieką rodziców.

HULAJNOGI, SANKI
Wypożyczalnia

Dwa Potoki Resort & SPA w sezon letnim zadbały o możliwość ruchu dla swoich najmłodszych Gości.

W Recepcji można bezpłatnie wypożyczyć hulajnogę dla dziecka.
Natomiast w sezonie zimowym, skorzystać z hotelowych sanek lub ślizgaczy. Wypożyczenie jest bezpłatne.

NA WAKACJE, FERIE, ŚWIĘTA
Animacje

Podczas wakacji, ferii zimowych, świąt, w Dwóch Potokach są organizowane tematyczne animacje dla dzieci. U nas można opłynąć potoki z Czarnobrodym, zwiedzając magiczne wyspy, przeżyć niezapomnianą przygodę z Elzą i jej wiernym bałwanem, zwiedzić stumilowy las z Kubusiem Puchatkiem lub pobrykać z tygrysem. Sprawdzić swoje umiejętności sportowe w różnych dyscyplinach np. w przeciąganiu liny, skoku w worku lub slalomie z piłką. Informacje o animacjach są zamieszczone w pakietach na naszej stronie internetowej.

UDOSTĘPNIAMY
Dla najmłodszych
 • Dwa Potoki Resort & SPA są obiektem rodzinnym, dlatego też na potrzeby naszych najmłodszych gości udostępniamy również:
   
 • Łóżeczko z materacem i pościelą dla małego dziecka.
 • Dodatkowe poduszki i koce dla dzieci.
 • Czajnik do zagotowania wody.
 • Plastikowe sztućce i naczynia dla dzieci.
 • Krzesełka do karmienia.
 • Wanienki do kąpieli niemowląt.
 • Maty do przewijania.
 • Książeczki dla dzieci.
 • Aktualne telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, ginekologa oraz pielęgniarki, kontakt do najbliższej apteki.
 • Informacja o atrakcjach dla rodzin z dziećmi w okolicach hotelu.
KARPACZ
Atrakcje

Miejskie Muzeum Zabawek - kolekcje zabawek z całego świata.
Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO - 2 piętra oraz 9 sal pełnych klocków LEGO.
Park Linowy Tarzan - zawrotne zjazdy na linie, siatki wspinaczkowe, mosty oraz drabinki.
Park Bajek - pełen baśniowych postaci.
Muzeum Konsoli Gier Video - niesamowity zbiór konsol gier video.
Karkonoskie Tajemnice - podziemia w centrum miasta prowadzą w świat historii oraz legend karkonoskich.
Papugarnia - na 200 m2 znajdują się najpiękniejsze okazy tego gatunku - papugi są przyjaźnie nastawione.
Stok saneczkowy „kolorowa” - całoroczny tor saneczkowy oraz rynna saneczkowa.
Dinopark w Szklarskiej Porębie - prawdziwe dinozaury, wykonane w skali 1:1!
Park Fauny i Flory Mysłakowice - realistycznie przedstawione okazy tutejszej fauny i flory.
Muzeum Kargula i Pawlaka w Lubomierzu -  autentyczne eksponaty z kultowej komedii „Sami Swoi”.

Powered by Hotel Systems