Biznes
Konferencje

SALE KONFERENCYJNE
Dla firm

Dwa Potoki Natural Resort Karpacz udostępniają na potrzeby spotkań biznesowych, konferencji, seminariów, sympozjów oraz wystaw dwie, bardzo dobrze wyposażone sale konferencyjne (duża sala – ok. 100 osób, mała sala – ok. 20 osób). W obu salach konferencyjnych znajduje się rzutnik multimedialny, tablice typu flipchart, mikrofony bezprzewodowe i przenośny ekran. Zapewniamy również dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Resort
DO DYSPOZYCJI
Polecamy

Do dyspozycji naszych gości biznesowych oddajemy również ok. 100 pokoi hotelowych oraz salę restauracyjną na 180 osób. Nasz parking jest w stanie pomieścić do 90 samochodów osobowych. Grupom biznesowym polecamy również skorzystanie z zadaszonej chaty grillowej na ok. 60 miejsc oraz kamiennego, tajemniczego kręgu w świerkowym lesie, którego położenie sprawia, że wieczorne śpiewy przy ognisku nie przedostają się poza szum potoków.
Służymy radą w zakresie organizacji spotkań i dostosowania oferty do Państwa oczekiwań i możliwości. Zapewniamy również pomoc w organizacji imprez towarzyszących (eventy, imprezy tematyczne indoor oraz outdoor, kolacje bankiety, biesiady, kuligi i ogniska) oraz innych, dodatkowych atrakcji.

Powered by Hotel Systems