Wypoczynek
Rozrywka

WYBIERZ DOBRZE

Dwa Potoki Resort & SPA

Od wyboru odpowiedniego hotelu, zależy to, czy nasz wakacyjny odpoczynek będzie udany. Ważnym aspektem jest sprecyzowanie lokalizacji wypoczynku. Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniej miejscowości. W tym miejscu należy przemyśleć czy liczymy na dużą ilość atrakcji w centrum miasta, czy raczej chcemy odpocząć od zgiełku wśród zieleni? Zwłaszcza jeżeli jest to urlop z dziećmi. Czy zależy nam na aquaparku, sali zabaw, animacjach dla dzieci czy raczej kameralnym hotelu, a może chcemy połączyć wypoczynek w spa z wędrówkami?
Dwa Potoki Resort & SPA jest obiektem o niepowtarzalnej atmosferze. Tutaj poczujesz się jak w domu. Profesjonalny personel dołoży wszelkich starań by Twój wypoczynek był udany. Wypoczynek w górach? Tylko Dwa Potoki Resort & SPA! Nie czekaj, sprawdź ofertę i zarezerwuj pobyt u stóp Śnieżki!

Rowery
Siłownia|game-console.png
CZAS WOLNY
Rozrywka

Jesteśmy ukierunkowani na stworzenie Państwu możliwości pełnego wypoczynku, wspaniałej atmosfery i niezapomnianych wrażeń. Przygotowaliśmy dla Państwa miejsce, w którym można oderwać się od rzeczywistości.
W trosce o urozmaicenie czasu wolnego naszych Gości przygotowaliśmy szerokie zaplecze rozrywkowe.
W obiekcie znajduje się sala klubowa, w której możecie poczuć odrobinę sportowych emocji. Dajemy wam duży wybór możliwości regeneracji po aktywnym spędzaniu czasu w górach: możecie zagrać w bilard, ping - ponga, piłkarzyki lub spędzić czas przy Xbox'ie i PlayStation. Posiadamy duży wybór gier planszowych, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych Gości. Jeśli szukacie sportowej rozrywki na świeżym powietrzu oferujemy wypożyczenie rowerów lub kijów do nordic walking.
W letnie popołudnia możecie zrelaksować się wśród szumu dwóch potoków na naszych leżakach i hamakach, a wieczorem rozpalić ognisko w specjalnie przygotowanym do tego miejscu.

Sala klubowa|bowling.png
Wysoki standard|lodge.png
ROZRYWKA
Sala klubowa

Nasz klub w Karpaczu to nie tylko przestronna sala, ale i wspaniałe miejsce do spotkań i dobrej zabawy w gronie przyjaciół. Znajdą w niej Państwo m.in.:
Bilard - Przyjemny czas gry w bilard ze znajomymi. Ważnym elementem tej gry jest precyzja i skupienie, w czym sprzyja atmosfera naszego lokalu. Zapraszamy Państwa na relaks w Karpaczu, przy naszych stołach bilardowych.
Tenis stołowy - Zachęcamy do skorzystania z możliwości gry w tenisa stołowego. Ta gra wymaga od zawodników energicznych ruchów i reakcji. Stoły do tenisa w naszym hotelu pomogą Państwu podszkolić technikę podczas urlopu w górach.
Piłkarzyki - To gra zręcznościowa dla 2-4 osób. Gra w piłkarzyki to rozrywka dla wszystkich kategorii wiekowych – zabawa dla dzieci, jak i dorosłych.
W naszej sali znajdą Państwo również takie gry jak PlayStation czy Xbox, a także szachy. Najlepsza rozrywka w Karpaczu tylko w Dwóch Potokach.

HOTEL RODZINNY
Dla dzieci

Dwa Potoki Resort & SPA jest obiektem przystosowanym do potrzeb młodszych Gości. Pogoda nie dopisała? Nie będziecie się nudzić. Wystarczy, że wstąpicie do strefy klubowej, gdzie możecie rodzinnie spędzić czas. Rozegrajcie mecz w piłkarzyki, bilarda lub ping ponga. Zmierzcie się w wyścigach samochodowych na PlayStation, skorzystajcie z xbox. Dodatkowo dla maluchów przygotowano wewnętrzną salę zabaw, z możliwością wyświetlania bajek. Na zewnątrz znajduje się specjalny plac zabaw z drewnianym twisterem, klasami, siatką pająka, zjeżdżalniami, piaskownicą i ogromnymi trampolinami. W czasie gdy dzieci będą się oddawać szaleństwu, rodzice mogą odpocząć na hamakach i leżakach.

Powered by Hotel Systems